ПОСЛУГИ СТО

Ремонт автомобиля

Стаючи власником машини, майбутній водій завжди повинен враховувати те, що ремонт автомобіля - це невід'ємний процес життя автомобіліста. Діагностика та ремонт авто на СТО йде в ногу зі щоденною експлуатацією, і чим більше пробіг, тим ближче дата візиту на сервіс. Ремонт, як і сервіс - процедура, що вимагає певної бази знань і відповідальності. Ці дві риси - основне в цій справі. Десятки СТО в Києві здійснюють ремонт машин, але лише одиницям можна довіритися.


Думати про технічне обслуговування і ремонт автомобілів потрібно заздалегідь. Щоб ремонт авто не став неприємним сюрпризом, настігнувшей раптово, готуйтеся до нього завчасно. Вибирайте СТО ретельно, вивчіть прайс на ремонт авто, дізнайтеся, чи працює автосервіс з авто конкретно вашої моделі. Тому як багато сервісів є фахівцями тільки в одній марці, проводячи обслуговування і ремонт автомобілів інших марок тільки заради заробітку. В результаті можна отримати зламані засувки, кріплення, обірвані контакти.


Автосервіс COTECH - garage в Києві

Понад вісім років наша станція СТО займається діагностикою та ремонтом автомобілів абсолютно різних марок і моделей, а також ми можемо підібрати і замінити будь-яку деталь в ходовій частині машини. Ціни на ремонт авто у нас фіксовані і повідомляються клієнту до початку робіт. Вартість сервісу на СТО ніколи не стає сюрпризом для наших клієнтів. Будь-яка послуга має свою конкретну вартість, яку готовий пояснити персональний менеджер нашої станції. Дізнатися прайс цін на ремонт автомобілів Ви можете на сайті і зателефонувавши менеджеру.


Ремонт авто на сервісі COTECH - garage

Наш сервіс постійно розвивається і росте. До нас безперервним потоком приходять професіонали своєї справи, так як тут цінують людей, які люблять те, чим займаються. Будь-які роботи на станціях техобслуговування COTECH - garage проводяться знаючими людьми. Авторемонт - це їхнє ремесло, в якому вони профі. Гідне технічне обслуговування автомобіля було б неможливо без колективу тих, хто живе своєю справою.


Наші співробітники намагаються зробити свою справу максимально добре. Від самого малого запиту будь-якої з послуг СТО, наприклад, заміни колодок, до серйозних відновлювальних робіт - все робиться так як для себе. Це і є один з найважливіших принципів компанії, яка надає ремонт і обслуговування автомобілів.


Прайс на послуги СТО COTECH - Garage


Увага!!! Ми цінуємо працю своїх співробітників, тому Ви повинні знати -

робота фахівця оцінюється в 400 грн на годину!!!


Діагностика ходової частини
від 100 грн
Заміна амортизатора (Одна сторона)від 500 грн
Планове ТО (Без материалів)від 350 грн
Планове ТО (Наші матеріали)від 3200 грн
Заміна гальмівних колодоквід 250 грн
Комп`ютерна діагностикавід 100 грн
Промивання паливної системивід 800 грн
Діагностика, заправка кондиціонеравід 1020 грн
Ремонт роботизованої КПвід 3600 грн
Заміна ременя (ГРМ ГУР и тд)від 420 грн